داستان مرد جواني که هر روز با کفش پاشنه بلند نه سرکار مي رود!

اگر فکر مي کنيد که کفش پاشنه بلند تنها مختص خانم ها مي باشد و اين تنها آنها هستند که با استفاده از اين مدل کفش اعتماد به نفس شان افزايش مي يابد سخت اين واقعيت را مرد جوان کارمند بانکي در سيدني ثابت نموده است ، مردي که با علاقه ي قابل توجه با استفاده از کفش پاشنه بلند سرکار مي رود.

چرا اين مرد جوان کفش پاشنه بلند مي پوشد؟

اشلي ماکسول لم، مدير پروژه يک بانک بزرگ در سيدني، استراليا، در حدود 1 سال است که هر روز با کفش پاشنه بلند به محل کار مي آيد و باور دارد اين مدل کفش احساس قدرت در او ايجاد کرده است.

او که هميشه با ديدن ني که کفش پاشنه بلند مي پوشند به قدرتمند بودن آنها فکر مي کرد تصميم گرفت حس قدرت موجود در تصوراتش را در خود نيز ايجاد نمايد براي همين با خريد يک جفت کفش پاشنه بلند نه سايز بزرگ آغاز کرد و حالا نه  جفت از اين مدل کفش ها دارد.

مرد جواني که براي زياد شدن اعتماد به نفس خود کفش پاشنه بلند مي پوشد

ايده استفاده از کفش هاي پاشنه بلند نه براي کار در سال گذشته، درست پس از آنکه اشلي از کوئينزلند به سيدني نقل مکان نمود در ذهن او ايجاد شد.

"اشلي" در اين مورد مي گويد:بايد اعتراف کنم که پوشيدن کفش پاشنه بلند ابتدا کار سختي است اما به قدرتي که در من ايجاد مي کند مي ارزد و مي توان سختي آن را تحمل کنم.

روزهاي اول نگاه ديگران برايم سنگين بود اما به مرور با اين مورد هم کنار آمدم و الان يک سال است که با کفش پاشنه بلند سر کار مي روم .

داستان مرد جواني که هر روز با کفش پاشنه بلند زنانه سرکار مي رود!

املت درست کردن با روش آشپزهاي حرفه اي :

مي ,کفش ,پاشنه ,مرد ,ايجاد ,نه ,پاشنه بلند ,کفش پاشنه ,بلند نه ,با کفش ,مي رود ,بلند نه سرکار

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تی تی دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. کارفيکسر rasoolpc1 harmonicbaranc طاها ارومیه انتشارات مست علی( تماس:02177847416) مرجع کنکور ایران دلنوشته های من مطالب اینترنتی آموزش طبخ غذا